המלצות

שיפוץ דירה בת 130 מ"ר בתל אביב

בשנה שעברה, ב-2017, בעלי ואני רכשנו דירה בת 130 מ"ר בתל אביב. כיוון שהיה לנו ברור מה אנחנו רוצים, החלטנו לשכור מעצב, שיעזור לנו לתכנן את השיפוץ המתוכנן. חברה, שעבדה עם נגה ארנסון בעבר, המליצהעליה מאד. נגה עלתה על הציפיות שלנו. לפי המלצתה, כל החלל תוכנן מחדש. נגה היתה איתנו מהרגע הראשון, עם רעיונות מקוריים ביותר, עם אנשי מקצוע וחנויות, ידע מקצועי לגבי חמרים, אינסטלציה וחשמל ועין מצויינת לעיצוב פנים. היא נתנה לנו הערכות מחיר ולא עברנו בהרבה את התקציב המתוכנן. לכל אורך הדרך היה מאד נעים לעבוד איתה, היתה לה הרבה סבלנות ומקצועיות. אני ממליצה מאד על נגה לכל מי שזקוק למעצב.

שיפוץ דירה בת 75 מ"ר בתל אביב

גברת ארנסון תכננה את השיפוץ בדירה שלנו בתל אביב. הדירה די קטנה (כ-75 מ"ר) ולא עברה שיפוץ מאז 1933. לפני שקיבלנו את התכנית היו לנו ספקות אם אפשר לשנות מבנה ישן למודרני עם כל הדרישות החדשות. גברת ארנסון לא רק מצאה פתרונות יצירתיים למטבח, חדר רחצה, מכונת הכביסה, שני חדרי עבודה עם 2500 ספרים, אלא גם תכננה דלתות, ארונות ותאורה מקסימים. היא מאד קפדנית ומדויקת לגבי הפרטים בתכניות ולא התפשרה עם הסוחרים והעובדים כשבדקה את העבודה. תודות לגברת ארנסון השיפוץ היה חוויה מקסימה ואנחנו אסירי תודה על הדירה המשופצת והיפה שלנו. תודה!

דירת קבלן, 105 מ"ר, ראשון לציון

לנגה היקרה, לאחר תהליך ארוך של תכנון חלוקת הפנים של הדירה, הכנת תכניות אינסטלציה, חשמל, מיזוג, חיפויים וריצוף, בניית גבס, ותכניות נגרות, הגענו לשלב שבו אנו כבר נהנים מהגשמת התכניות (והחלומות) ואנו רוצים להודות לך על עבודתך המרובה. השקעת מחשבה מעמיקה בתכניות המגוונות שהצגת בפנינו וחשפת בפנינו פתרונות יצירתיים תוך כדי הקשבה מרובה והתייחסות מלאה לרצונותינו וצרכינו. תמיד היית נגישה וזמינה לכל בקשה וגילית גמישות רבה לכל שינוי שנדרש היה לעשותו. היית מעורבת באופן מלא בתהליך והדבר התבטא בקשר החם והיחס האישי שנתת לנו לכל אורך הדרך. הרגשנו חופשיים להתייעץ איתך ולהסתייע בך בקבלת ההחלטות. ההתלהבות, ההתמדה, ותשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר היו שזורים בעבודתך בכל שלב. אנו מודים לך שלא התפשרת על רעיונות עיצוביים מחד, והצלחת להפוך אותם לישימים ופרקטיים מאידך. תודה רבה

שיפוץ דירה בת 105 מ"ר במגדל בתל אביב

גה ארנסון היא מקצוענית. העבודה שלה מדויקת, עומדת בזמנים ויצירתית. הערך הגדול ביותר שלה הוא היכולת לעבוד עם אנשים, להקשיב להם ולהשתמש בכישרון שלה כדי להתאים את התכנון לצרכיהם ולהגשים את חלומם. אני אשכור את שרותיה שוב ושוב.

שיפוץ דירה בת 80 מ"ר ברמת גן

נגה שלום, נפגשנו לאחר שקראנו המלצות לגבייך באתר הבית שלך, ולפני שהתחלנו בשיפוץ הדירה ששנים רבות לא תוחזקה ברמה נאותה... כעת לאחר שסיימנו המלאכה בשעה טובה ומוצלחת, אני מבקשים להודות לך מקרב לב על העבודה המקצועית והאיכותית שעשית, על הכנת תכניות ההריסה והבניה ועל הלווי הצמוד שלך תוך כדי עבודות השיפוצים בדירה. נגה, הוכחת מקצועיות, עמידה בזמנים ויושר אישי ומקצועי ואכפתיות רבה. קיימת את כל ההתחייבויות שהבטחת לנו ומעבר לכך, הקפדת על כל פרט בתכנון ובביצוע ועל קשר אמין וטוב עם כל שאר בעלי המקצוע שלקחו חלק בשיפוץ הדירה. נשמח תמיד להמליץ עליך בחום.

שיפוץ בית ברמת השרון

We moved into a house that was 50 years old and had not been ever renovated. We needed to update all the infrastructure, and not much of the budget was left for all the rest, so we had many constraints on our hands. Noga Arenson had great ideas that took into account our constraints. It is exactly in these situations that Noga`s creativity was so essential. She had plenty of insights for us. We also felt that our tastes were an excellent match so it was a pleasure selecting stuff together. It is a pleasure to work with Noga who in addition to being extremely professional and so creative is also a wonderful person.

שיפוץ בית בן 140 מ"ר בכפר סבא

It was our pleasure to go through the stressful and scary process of redesigning an old house with the help of Mrs. Arenson. Her work was done in a timely and accurate manner. She missed nothing and had plenty of helpful insights for every aspect of the design work. Noga Arenson had great ideas for the interiors and did exceptional work planning the floor design to match our needs and desires.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן