עיצוב חדרי שינה

 
אין חדר בבית שכל כך תלוי וצמוד לחזון של הלקוח כמו חדר השינה, חדר השינה הוא המקום הכי אינטימי שלכם, והחשיבות של העיצוב בו חייבת להיות צמודה לחזון שלכם.
 
הצבע
ברירת המחדל הינה צבע לבן לקירות אך אין זה הכרח, בלא מעט חדרי שינה ישנם קירות בעלי צבע שאינו לבן, הרבה מאד תלוי כמובן בקונספט וברצון שהלקוח מביע, יש כמובן משמעות לחדרי שינה של ילדים מול חדרי שינה לאדם בוגר, חדרי הילדים מצד אחד נותנים מקום גדול יותר לצבע אך מצד שני נצמדים במקרים רבים למוכר ולאהוב שמקובל בחדרי הילדים בעוד שבחדרי שינה למבוגרים במקרים רבים ניתן חופש עיצובי וקונספטואלי שמאפשר לי כמעצבת להכניס את היצירתיות להילוך גבוה.
 
העיצוב עצמו
העיצוב עצמו לא נשאר במקום החזותי אלא משדר לאדם שישן בחדר Vibe מסויים בשעות הקריטיות ביותר: איך שהוא פוקח את עיניו וחפני שהולך לישון, אלו הדברים הראשונים שהוא רואה כשהוא קם ומתחיל יום חדש ולפני שהולך לישון, המשמעות המנטלית כאן היא עצומה וזה דבר שאני תמיד לוקחת בחשבון מעל לכל כמעצבת.
 
 
עד כמה להעמיס
ישנם חדרי שינה לא מעטים שמכילים המון פרטים, מדפים עמוסים, שולחנות, ולא מעט חפצים הממלאים את חלל החדר, ישנה מן העבר השני מגמה בעשור האחרון לצמצם ולהיות פרקטי יותר ולא להעמיס את חדר השינה ולהמנע מהצפתו בשלל חפצים.
מה עדיף? הכל תלוי באורח חיי הלקוח וברצון שלו, אני נותנת את הטיפ והדעה המקצועית אך המילה היא תמיד של הלקוח ואני כאן למענו.
 
 
ולסיכום
חדר השינה אינו דומה לאף חדר בבית בהיותו החדר האינטימי ביותר, וזה שמשדר הכי הרבה אווירה בשעות הקריטיות ביותר, אשמח להפוך את חדר השינה שלכם למקום המקסים והרגוע שחלמתם עליו, זה יכול להיות החדר שכל היום תרצו לחזור אליו ויכול בקיצוניות השניה להיות חדר עמוס מלחיץ ולא מעוצב נכון עבורכם.
הבחירה היא שלכם ואני כאן בשבילכם.
סגירת תפריט
דילוג לתוכן